Warsztaty Twórcze przy kawie

Start wydarzenia: 18 kwietnia 2024 o godz. 17:30

Miejsce: MDK – sala nr 18

Wstęp: Impreza biletowana - 50 zł

🎨🌿Czy uwielbiasz tworzyć coś wyjątkowego? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie idealne wydarzenie!

Najbliższy warsztaty przyniosą wiele emocjonujących możliwości tworzenia. Zanurz się w świat artystycznych doświadczeń, podczas gdy aromatyczna kawa i herbatka otaczają Cię inspiracją.

Co możesz spodziewać się na naszych warsztatach?
 Kreatywne sesje prowadzone przez doświadczonych instruktorów.
 Wiele możliwości wyrażenia siebie poprzez sztukę.
 Przyjazną atmosferę, która sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości.
 Mnóstwo zabawy i inspiracji do podzielenia się z innymi.

Kwiecień:
🎨 Robimy Czekoladę
📅 Data: 18.04
🕕 Godzina: 17:30
🏢 Miejsce: Miejski Dom Kultury, Ustroń

Nie musisz być artystą ani ekspertem, by wziąć udział – wystarczy otwarty umysł i chęć do eksperymentowania z własnymi pomysłami.
Przyjdź, twórz i delektuj się kawą lub herbatą w naszym towarzystwie. Do zobaczenia na warsztatach!
“Warsztaty Twórcze przy Kawie” organizowane przez Miejski Dom Kultury “Prażakówka” dzięki wsparciu MOKATE to wyjątkowe wydarzenie, które pozwoli rozwijać kreatywność i miło spędzić czas w gronie pasjonatów sztuki.