Zapraszamy do ustrońskiego amfiteatru na seans filmowy.
Wieczór z Bareją: “MIŚ” oraz “Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz?”
16 lipca, godz. 20.00.
wstęp 10 zł (wejściówka w kasie amfiteatru).
W cenie kawa i herbata serwowana w kawiarni na terenie amfiteatru.
Mapa