W ramach Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy rusza zimowy trening na Czantorię. Do grupy biegaczy dołączą również ludziska uprawiający marsz ze specjalnymi kijkami NORDIC WALKING.
ZAPISY NIE OBOWIĄZUJĄ !!!!!
PRZYJEŻDŻAMY I WŁAZIMY!!!!!
A WSZYSTKO W SZCZYTNYM CELU.
ZBIERAMY DO PUSZEK DLA LARYNGOLOGII, OTOLARYNGOLOGII I DIAGNOSTYKI GŁOWY.
START:
ZBIÓRKA PARKING PONIWIEC
GODZ. 8.00
FINAŁ:
DUŻA CZANTORIA – ROZPALENIE GORĄCYCH SERC Z ZIMNYCH OGNI JAKO ŚWIATEŁKO DO NIEBA.
Trening poprowadzi najlepsza
@ANNA SIKORA@ – trener biegania, trener personalny, KTÓREJ HASŁEM PRZEWODNIM JEST:
“Nie musisz być wielki aby zacząć ale musisz zacząć aby być wielkim”.
Natomiast marsz poprowadzi niezastąpiona Iwona Juzof
Instruktor Nordic Walking.
ZAPISUJEMY W KALENDARZU
31 STYCZNIA – BĘDZIE SIĘ DZIAŁO.
ZAPRASZAMY !!!!
https://www.facebook.com/events/294732398640316
Mapa