Ustrońska Noc Muzeów

Start wydarzenia: 13 maja 2023 o godz. 16:30

Miejsce: Ustroń

📣 Już w najbliższą sobotę (13.05.) zapraszamy na IV Ustrońską Noc Muzeów! 🌃 W godzinach 16.00-21.30 w Miejski Dom Kultury Prażakówka czekać będą na Was niezapomniane atrakcje.
🎉 Dla najmłodszych przygotowaliśmy warsztaty taneczne i artystyczne, a dla dorosłych warsztaty tanga, makramy i malarstwa. Będziecie mieli także okazję podziwiać pokazy gry na instrumentach Towarzystwo Kształcenia Artystycznego oraz uczestniczyć w zajęciach językowych Edu&fun.
🎨 W czasie Nocy Muzeów odbędą się również dwie wystawy – malarstwa i grafiki oraz prac plastycznych dzieci. To jednak nie wszystko! 🤔
🤝 W ramach udziału w programie Narodowe Centrum Kultury – Zaproś nas do siebie! przeprowadzimy autodiagnozę naszej instytucji i chcemy poznać Waszą opinię. Zadamy Wam pytanie: “Czym dla Was jest Prażakówka?”.
👉 Nie przegapcie okazji, aby wziąć udział w Ustrońskiej Nocy Muzeów! Zapraszamy do Miejskiego Domu Kultury i innych instytucji w Miejski Dom Kultury Prażakówka uczestniczących w tym wydarzeniu! 😊