Kaśka Sochacka 🎡 Lato 2024

Start wydarzenia: 11 sierpnia 2024 o godz. 20:00

Wstęp: Impreza biletowana

Kaśka Sochacka 🎡 Lato 2024

☀️ Kaśka Sochacka rusza w letnią trasę koncertową!🎡 Tegoroczne lato będzie wyglądało nieco inaczej niż dotychczas🪁 Kaśka zagra swoje solowe koncerty przy zachodzie słońca w wakacyjnych amfiteatrach🌅 Przyjdzie słońce, przyjdą ciepłe wieczory… może i Wy przyjdziecie?👉🏻🎫

To będzie kolejne lato, podczas którego Kaśka Sochacka spotka się z Wami w amfiteatrach przy zachodzie słońca. Tegoroczne lato będzie wyglądało nieco inaczej niż dotychczas. Kaśka zagra swoje solowe koncerty przy zachodzie słońca w wakacyjnych amfiteatrach. Przyjdzie słońce, przyjdą ciepłe wieczory… może i Wy przyjdziecie?

Na trasie usłyszycie znane Wam już piosenki z albumów “Ciche dni” i “Ministory”, ale też nowe utwory, nad którymi Kaśka obecnie pracuje. Przed nami niebawem kolejne nowości..

10.07 Września
10.08 Opole
11.08 Ustroń
27.08 Bytów
28.08 Sopot
01.09 Warszawa

Do zobaczenia na wakacyjnej trasie!