Ogólnopolski konkurs wokalny Głos Ziemi Cieszyńskiej

Informacje

Start wydarzenia: 02 czerwca 2023 o godz. 11:00

Miejsce: MDK – sala widowiskowa

Wstęp: Impreza biletowana - 20 zł


Opis

Zapraszamy do udziału w konkursie muzycznym, który odbędzie się 02.06.2023 (piątek) o godzinie 11:00 w sali widowiskowej MDK “Prażakówka”. Naszym celem jest propagowanie twórczości muzycznej oraz prezentacja umiejętności wokalnych mieszkańców regionu cieszyńskiego.

Konkurs jest również doskonałą okazją do rozwijania wrażliwości muzycznej oraz inspiracji do poszukiwań nowych form interpretacji muzycznej. Chcemy również wspierać i promować osoby utalentowane muzycznie.

Adresatami konkursu są dzieci, młodzież oraz dorośli w następujących kategoriach wiekowych: KATEGORIA I (7-10 lat), KATEGORIA II (11-14 lat), KATEGORIA III (15-18 lat) oraz KATEGORIA IV (DOROŚLI).

Przesłuchania konkursowe będą prowadzone przez kompetentne i doświadczone jury, którego zadaniem będzie wyłonienie zwycięzców w poszczególnych kategoriach wiekowych. Każdy uczestnik będzie miał okazję zaprezentować swój utwór muzyczny oraz umiejętności wokalne.

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników muzyki do wzięcia udziału w konkursie i podzielenia się swoją pasją z innymi. Będzie to niezapomniane wydarzenie dla wszystkich miłośników muzyki, a zwycięzcy otrzymają cenne nagrody oraz możliwość promocji swojego talentu.

Regulamin i formularz zgłoszeniowy dostępne TUTAJ

Opłata startowa TUTAJ


Mapa

Translate »
Skip to content
Koszyk0