Koncert Haliny Mlynkowej

Start wydarzenia: 07 lipca 2023 o godz. 20:00

Wstęp: Impreza biletowana

Halina Mlynkova – artystka, której nie trzeba przedstawiać. Na koncie ma wiele przebojów śpiewanych przez całą Polskę od prawie 25 lat i właśnie zbliżający się rok jubileuszowy sprawił, że do swojego programu koncertowego, wokalistka postanowiła dołączyć koncert pod nazwą „NAJWIĘKSZE PRZEBOJE”!

Wraz ze swoim zespołem Halina Mlynkova zaprezentuje najbardziej kochane przez publiczność utwory takie  jak  „Czerwone korale”, „Gdzie ten który powie mi”, „W kinie w Lublinie” czy „Heniek”.
Nie zabraknie też utworów z solowych płyt – „Ostatni raz”, „Dziwogóra”, „Kobieta z moich snów” oraz wiele innych.
Ten koncert składający się z samych przebojów, na pewno porwie publiczność do wspólnej zabawy.

Zapraszamy!

Bilety dostępne również w Miejskim Domu Kultury “Prażakówka” oraz w Miejskiej Informacji Turystycznej w Ustroniu  (ul. Rynek 2).