Ustrońskie Spotkania Teatralne

Reżyseria – Stefan Friedmann, Adrianna Biedrzyńska

Scenografia i kostiumy – Małgorzata Tarasiewicz-Wosik

Muzyka – Mariusz Telicki

Świetna komedia o mieszaniu ról damsko-męskich, łączeniu sił

i znajdowaniu radości w małych rzeczach.

Cena biletu  60 zł

15.05.  piątek  godz.18.00

Pelcia, czyli jak żyć, żeby nie odnieść sukcesu – komediodramat

Obsada :

Joanna Szczepkowska

Jan Jurkowski

Reżyseria – Joanna Szczepkowska

scenografia – Agnieszka Krupieńczyk

cena biletu 50 zł

Odmienne spojrzenie na życie dwóch pokoleń w osobliwej grze młodzieńca z dojrzałą kobietą.

XXII Ustrońskie Spotkania Teatralne UST-a 2020

14 maja proponuję spektakl komediowy “Kobieta idealna”.  Greta i Albert, małżeństwo aktorów wiedzie szalone życie walcząc o swoje miejsce na scenie i w związku. Czy należy się godzić z upływającym czasem? Każde z nich radzi sobie z tym na swój sposób. Greta stawia czoło przyszłości za pomocą skalpela powoli tracąc rysy twarzy, natomiast Albert biernie się jej poddaje…. do czasu. Znakomita komedia pomyłek, pełna intryg i zwrotów akcji, na wesoło ukazująca rozterki każdego z nas. Warto zobaczyć, obsada czteroosobowa zamiennie: Adrianna Biedrzyńska/ Magdalena Wójcik, Wojciech Majchrzak/ Piotr Skarga, Mikołaj Krawczyk/Piotr Dąbrowski/Maciej Damięcki i Artur Dziurman.  Cena biletu 60 zł.  Zapraszam serdecznie!

Piątek 15 maja to czas na obejrzenie spektaklu  “Pelcia, czyli jak żyć, żeby nie odnieść sukcesu”. W autorskim spektaklu Joanna Szczepkowska, dojrzała kobieta przypadkowo spotyka młodego lidera ekstrawaganckiego zespołu muzycznego. Dla chłopaka wejście w świat bohaterki jest jak przekroczenie magicznego progu. Dwa zupełnie odmienne spojrzenia, dwie różne epoki i dwa pokolenia prowadzące ze sobą osobliwą grę : samotna z wyboru i nieodnajdująca się we współczesnym świecie Marta oraz goniący za sukcesem i ciągłym “dzianiem się ” Piotr (w tej roli Jan Jurkowski)

Sztuka trwa 2 godziny i za 50 zł zapewnia mądrą zabawę.