“Ulotnie” – koncert przy świecach

Informacje

Start wydarzenia: 12 listopada 2021 o godz. 18:00

Miejsce: MDK – sala widowiskowa

Wstęp: Impreza biletowana - 30 zł


Opis

Ustrońska Jesień Muzyczna 2021

12 listopada br., godzina 18.00

Sala widowiskowa MDK “Prażakówka”

Cena biletu: 30 zł

“Ulotnie” – bo tak brzmi nazwa koncertu przy świecach ( stolikach). Podczas imprezy wykonawcy zaprezentują autorskie piosenki. Będą to kabaretowo liryczne utwory, których tematyka nierozerwalnie związana jest z życiem oraz jego ulotnością. Artyści postarają się uchwycić ważne, mniej ważne a także nieistotne momenty w życiu człowieka i przedstawić je w sposób nieco humorystyczny z domieszką listopadowej nostalgii.

Wystąpią dla państwa:

Maria Górniok-Matula ( wokal )

Jakub Gawlik ( akordeon )

Kacper Matula ( gitara )

Maria Górniok-Matula – wokalista, pedagog, arteterapeuta, instruktor wokalny, autor tekstów, scenariuszy oraz warsztatów dla dzieci i młodzieży. Absolwentka Wokalistyki wydziału Jazzu i muzyki

estradowej PWSZ w Nysie. Poza studiami rozwijała swoje umiejętności wokalne/muzyczne biorąc udział w warsztatach, które prowadzili m.in. Bob Stoloff, Nippy Noya, Sibel Kose, Kevin Mahogany, Janusz Szrom, Bogdan
Hołownia, Bernard Maseli. Laureatka nagrody ‘Nieistnienie’ w latach 2019-2021.
Jakub Gawlik– muzyk, aktor, kompozytor. Na akordeonie gra od 7 roku życia, ukończył Szkołę Muzyczną II stopnia im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Jest również absolwentem warszawskiej Akademii Teatralnej. Aktor Teatru Narodowego w Warszawie. Skomponował muzykę do kilku spektakli, m.in. “Boża Krówka” w reż. Sławomira Narlocha (Teatr Dramatyczny) “Oratorium o mleku” w reż. Sławomira Narlocha (Festiwal Nowe Epifanie), “Ifigenia” w reż. Mariusza Lacha (Teatr ITP Lublin) czy też : “Elementarz” w reż. Piotra Cieplaka (Teatr Narodowy, współkompozytor).
Kacper Matula- aktor, muzyk, autor tekstów, gitarzysta, aktor Teatru Narodowego w Warszawie. Współpracuje z Teatrami warszawskimi- m.in. Teatrem Polonia, Och-Teatrem, WARSawy, Teatrem Rampa,czy Teatrem Polskiego Radia. Twórca muzyki do spektakli teatralnych i piosenek. Laureat Nagrody Rektora Akademii Teatralnej za poczucie humoru w realizacjach scenicznych oraz Nagrody Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za osiągnięcia w twórczości artystycznej.

Mapa

Skip to content