4 listopada będzie można spotkać się z polską piosenką międzywojenną na spektaklu muzycznym wystawionym przez aktorów Sceny Polskiej Teatru w Czeskim Cieszynie. „Powróćmy jak za dawnych lat…” to roztańczone i rozśpiewane widowisko z przepiękną scenografią zabierające widza w świat operetek, kabaretu, klimatycznych kawiarni i tajemniczych sal kinowych.Któż nie zna takich piosenek jak.: „Nasza jest noc”, „Odrobinę szczęścia w miłości”, „Ada, to nie wypada”, „Już nigdy” „Co nam zostało z tych lat”. To tylko mała część z 30 utworów, prezentowanych w tym niecodziennym scenicznym wydarzeniu, w którym widać cudowną rękę scenografa i reżysera.