Kamila Krawczyk – otwarcie Sezonu Uzdrowiskowego “Ustroń otwiera się na lato”

Informacje

Start wydarzenia: 09 lipca 2021 o godz. 19:00

Miejsce: Amfiteatr

Wstęp: Wstęp wolny


Opis

Kamila Krawczyk, to 16 letnia wokalistka z Rybnika na Górnym Śląsku, która tworzy piosenki w klimatach Pop, RnB, Indie inspirowane mnogością emocji, które dostarcza jej życie. Kamila pracuje nad materiałem muzycznym wraz z DaMo Producent (min. Coast Patrol, mOnly, MRCI, Kamila Krawczyk, Songwriting Camp ZAiKS 2019), ekipa wydaje muzykę własnym sumptem i pracuje w studio Nie To Nie Records.

Pierwszy singiel pt. “Better Part” ww. duetu producenckiego opowiada o trudnej miłości nastolatków.
Do współpracy przy piosence został zaproszony Kamil Machulec z zespołu TABU okraszając utwór wspaniałymi gitarami akustycznymi. Piosenka została bardzo dobrze przyjęta przez lokalne jak i ogólnopolskie media min. Polskie Radio Katowice (7 tygodni na liście przebojów), TVP Katowice, Radio Wieluń, Radio Dla Ciebie, Radio Praga a także wiele innych.

Zespół akompaniujący Kamili na żywo to profesjonalna ekipa muzyczna z długoletnim stażem która ma za sobą występy w ogólnopolskiej telewizji, wygraną w Coke Live Festiwal (1 miejsce w kategorii POP), Rockstars Pozytywna Energia oraz Festiwal Suportów a także wiele koncertów przed ogólnopolskimi jaki zagranicznymi gwiazdami min. Modern Talking, Bracia, Patrycja Markowska.

https://www.nowiny.pl/rydultowy/179427-juz-2-lipca-roku-rusza-trasa-kamili-krawczyk-zwariowalam-tour.html

ODNOŚNIKI DO NAGRAŃ i VIDEO

https://youtu.be/aZupx6dw5WI

https://youtu.be/Qboij4vyggM

https://youtu.be/0mZNiYHTEuA


Mapa

Translate »
Skip to content
Koszyk0