PRAGNIEMY POINFORMOWAĆ , ŻE KONCERT ZOSTAJE PRZEŁOŻONY NA “BEZPIECZNIEJSZE CZASY” CELEM ZAPEWNIENIA WIĘKSZEGO KOMFORTU SZERSZEJ GRUPIE PUBLICZNOŚCI.
Koncert „WYMYŚLIŁAM PEJZAŻ TEN”.
Piosenki z repertuaru Ireny Jarockiej oraz Anny Jantar w interpretacji Barbary Brody-Malon z zespołem
cena biletu 35 zł (rezerwacje w MDK Prażakówka pod nr tel. 33 854 29 06)
Koncert ten,to muzyczna podróż wspomnień, w których główną rolę odgrywają dwie wyjątkowe kobiety: Bursztynowa Dziewczyna-Anna Jantar i Kobieta Motyl-Irena Jarocka.
Niezwykle barwne,delikatne a zarazem silne,odważne i wierne sobie kobiety,które pokochały miliony. Ich twórczość zawsze była i będzie w pamięci każdej wrażliwej na piękno osoby.
Filtrujemy te piosenki przez siebie i pragniemy zaprezentować je
Państwu w nieco innych aranżacjach..bliskich Naszemu sercu.
Czas trwania: 1h 15min.
Zespół w składzie:
Barbara Broda-Malon – wokal
Grzegorz Kasperczyk – piano,instrumenty klawiszowe
Sebastian Malon – skrzypce,skrzypce elektryczne
Michał Żymełka – instrumenty perkusyjne
Barbara-Broda-Malon-wokalistka,aktorka,certyfikowany pedagog wokalny,lektor
Absolwentka Wydziału Wokalno-Aktorskiego Akademii Muzycznej w Katowicach. Certyfikowany pedagog wokalny Międzynarodowego Stowarzyszenia Sztuki Wokalnej “Natural Voice Perfection”. Wykładowca Krakowskiego Instytutu Sztuki Wokalnej.
Ekspert wokalny w programie muzycznym Super Dzieciak (2015 r.) w telewizji POLSAT.
Laureatka 10-ciu Ogólnopolskich Nagród na najważniejszych festiwalach piosenki poetyckiej i aktorskiej.
Oprócz wielu występów na prestiżowych koncertach i festiwalach, w swoim dorobku artystycznym ma także kilka ról teatralnych.
Zasiada również w jury konkursów wokalnych oraz przeglądów teatralnych. Współpracuje i współpracowała m.in. z Zagłębiowską Sceną Muzyczną,Orkiestrą Symfoniczną im. Karola Namysłowskiego z Zamościa,Nyską Orkiestrą Kameralną,Ryszardem Poznakowskim czy Teatrem Plejada z Krakowa.
Obecnie wraz z zespołem koncertuje z 7-ma recitalami piosenki poetyckiej, aktorskiej,filmowej,rockowej i musicalowej.
Recital z muzyką filmową pt. „Na Srebrnym Ekranie” został objęty Patronatem
Honorowym przez Krzesimira Dębskiego.
Właścicielka Pszczyńskiego Studia Piosenki i Rehabilitacji Głosu „VoicePless” : ( www.voicepless.pl ).
Jej uczniowie zdobywają nagrody na najważniejszych festiwalach w Polsce,
jak również odnoszą sukcesy w programach telewizyjnych,takich jak : „Szansa na Sukces”,”X Factor” czy The Voice of Poland”.
Prowadzi na terenie całego kraju warsztaty wokalne oraz warsztaty z zakresu prawidłowej emisji i higieny głosu mówionego,przeznaczone dla osób pracujących głosem.
Współpracuje również z firmami lektorskimi oraz telewizjami gdzie podkłada swój głos m.in. do reklam.
…więcej informacji na :
*stronie inetrnetowej : www.barbarabroda-malon.art.pl
*fanpage na facebooku : https://www.facebook.com/BarbaraBrodaMalon/
*youtube : https://www.youtube.com/user/BaBrMa