Agnieszka Chylińska “Jest nas więcej!”

Start wydarzenia: 30 czerwca 2023 o godz. 20:00

Wstęp: Impreza biletowana

🎟INFORMACJE ORGANIZACYJNE🎟
🔹Data: 30.06.2023
🔹Otwarcie bram: 19:00
🔹Start koncertu 20:00
🔹Miejsce:
Amfiteatr w Ustroniu, Ustroń, ul. Parkowa
Zapraszamy na niezapomniane koncerty ikony polskiej muzyki. Agnieszka Chylińska w ramach letniej platynowej trasy odwiedzi najpiękniejsze polskie amfiteatry i podbije serca fanów dobrej muzyki. Jest nas więcej to pierwszy taki koncert Agnieszki Chylińskiej w jej solowej karierze i niepowtarzalna okazja, by zobaczyć wszystkie muzyczne oblicza artystki. Wyrusz w muzyczną podróż przez największe hity, utwory sprzed lat w zupełnie nowych aranżacjach i współczesne przeboje. Poczuj, jak bardzo różnorodna jest muzyka Agnieszki Chylińskiej, a jak silne są jej stałe, nieodłączne elementy – charyzma, niepohamowane prawdziwe emocje i ogromny talent. Słowem, to Agnieszka Chylińska w jej muzycznym kalejdoskopie. I najlepsza forma uczczenia z fanami odbioru Platynowej Płyty!