Bracia Kacperczyk

Informacje

Start wydarzenia: 28 czerwca 2024 o godz. 20:30

Miejsce: Amfiteatr

Wstęp: Impreza biletowana


Opis

Bracia Kacperczyk to jeden z najpopularniejszych duetów polskiej muzyki ostatnich lat. W 2020 roku zaprezentowali publiczności swoją pierwszą płytę – “Sztuki Piękne”, a znajdujący się na niej utwór “Iggy” docenił sam zainteresowany, czyli Iggy Pop, który wspomniał o braciach również podczas swojej audycji w radiu BBC.

W listopadzie 2021 roku chłopaki powrócili z “Kryzysem Wieku Wczesnego”. Na wydawnictwie udzielili się Julia Wieniawa, Julia Pośnik, Hodak, Janusz Walczuk i CatchUp, a sam krążek pokrył się platyną. Jeden z singli z albumu  – “Sebiksy” – osiągnął status podwójnie platynowej płyty.

Blisko dwa lata od premiery “KWW”, zespół wydał swój trzeci album pt. “Pokolenie Końca Świata”, na którym znalazły się takie utwory jak “Syn Okiennika” czy “Jakbym zjadł mentosy i popił je colą“. Na krążku gościnnie pojawili się Artur Rojek, Szczyl i WaluśKraksaKryzys. Pod koniec 2023 roku, album osiągnął status złotej płyty, a promująca wydawnictwo koncertowa Trasa Końca Świata była do tej pory największa w karierze braci. Wkrótce usłyszymy Pawła i Maćka wraz z zespołem w kolejnych 11 miastach podczas wiosennej Trasy Po Końcu Świata.

 

 


Mapa

Translate »
Skip to content
Koszyk0