ASP – Artystyczne Spotkania Pokoleń

Informacje

Start wydarzenia: 13 grudnia 2023 o godz. 18:00

Koniec wydarzenia: 14 grudnia 2023 o godz. 20:00

Miejsce: MDK – sala nr 7

Wstęp: Impreza biletowana - 5 zł     Informacje o biletach


Opis

Zajęcia odbędą się w 2 terminach

13 grudnia (minimum 15 osób aby spotkanie się odbyło!)

14 grudnia (mamy KOMPLET uczestników!)

 

W grudniu odbędzie się kolejne wydarzenie w ramach serii Artystycznych Spotkań Pokoleń (ASP) w “Prażakówce”. Tym razem uczestnicy będą mieli okazję do samodzielnego tworzenia bombek choinkowych, które staną się nie tylko piękną ozdobą świątecznego drzewka, ale także pamiątką z tego wyjątkowego warsztatu.

Miejsce: Sala nr 7 w Miejskim Domu Kultury “Prażakówka”

Instruktorka: Maja Majewska – doświadczona animatorka, która poprowadzi warsztat i podzieli się swoją wiedzą i umiejętnościami.

Zapisy na warsztaty tutaj !

Na warsztatach uczestnicy mogą spodziewać się następujących atrakcji:

  1. Nauka od podstaw: Warsztat będzie odpowiedni zarówno dla osób, które nie mieli wcześniej styczności z tworzeniem ozdób choinkowych, jak i dla tych, którzy mają już pewne doświadczenie. Maja Majewska przekaże wskazówki i techniki, aby uczestnicy mogli stworzyć piękne bombki choinkowe od podstaw.
  2. Materiały i narzędzia: Wszystkie niezbędne materiały, takie jak kolorowe kulki, brokat, wstążki, i inne ozdoby, będą dostarczone na miejscu. Dzięki temu każdy uczestnik będzie miał dostęp do różnorodnych elementów dekoracyjnych, które pozwolą stworzyć oryginalne bombki.
  3. Kreatywna swoboda: Podobnie jak w przypadku maskotek, każdy uczestnik będzie miał swobodę w wyborze kształtu, koloru i charakteru swoich bombek. To doskonała okazja, aby wyrazić swoją wyjątkowość i twórczy potencjał poprzez tworzenie unikatowych ozdób.
  4. Zabawa i współpraca: Tworzenie bombek choinkowych to nie tylko okazja do rozwijania zdolności manualnych, ale także świetna możliwość nawiązania nowych znajomości i wspólnego spędzenia czasu wśród różnych pokoleń. Atmosfera świątecznego spotkania sprawi, że uczestnicy będą mogli cieszyć się wspólną zabawą i tworzeniem.

Po zakończeniu warsztatu każdy uczestnik będzie mógł zabrać ze sobą swoje własnoręcznie wykonane bombki choinkowe, które staną się piękną ozdobą jego świątecznego drzewka oraz pamiątką z tego niezapomnianego wydarzenia ASP w “Prażakówce”.


Mapa

Translate »
Skip to content
Koszyk0