Konkurs plastyczny “Mam WOŚP na oku”

Informacje

Data konkursu: 20 stycznia 2022 o godz. 10:00

Miejsce: Ustroń

Termin składania zgłoszeń: 14 stycznia 2022 od godz. 8:00 - 14 stycznia 2022 do godz. 16:00

Regulamin: Pobierz plik regulaminu


Opis konkursu

Konkurs plastyczny pt. ” MAM WOŚP NA OKU”  odbywa się w ramach
 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

KONKURS PLASTYCZNY pt. “Mam WOŚP na oku”

Serdecznie zapraszamy do udziału w miejskim konkursie plastycznym „Mam WOŚP na oku” organizowanym przez ustroński sztab WOŚP , który ma siedzibę w Miejskim Domu Kultury “Prażakówka” w Ustroniu. Konkurs jest inspirowany działalnością Fundacji  “Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy” i ma na celu przybliżenie  ustrońskim przedszkolakom jej działalności.

Finał WOŚP to jednodniowa zbiórka publiczna, organizowana przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Tysiące wolontariuszy zbiera pieniądze, rozliczane następnie w sztabach, w tym w kilkudziesięciu zlokalizowanych w wielu miejscach na świecie. O godzinie 20.00 zapraszamy wszystkich do udziału w happeningu pt. “Światełko do Nieba” w postaci np. zapalonej zapałki, świeczki, pochodni czy sztucznych ogni.

Przejrzyj na oczy – takie jest hasło przewodnie zbiórki pieniędzy podczas 30. Finału WOŚP. Tym razem Fundacja skupia się na zakupie sprzętu i zapewnieniu najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Wspólna zabawa z dala od technologii to szansa na pogłębienie więzi koleżeńskich oraz kreatywności wśród maluchów, dlatego zapraszamy Nauczycieli wraz z dziećmi do przygotowania grupowej pracy pod hasłem „Mam WOŚP na oku”.

KONKURS PRZEZNACZONY DLA USTROŃSKICH PRZEDSZKOLI


Mapa

Skip to content