Legendy Muzyczne

Start wydarzenia: 16 listopada 2018 o godz. 18:00

Miejsce: MDK – sala widowiskowa

Wstęp: Impreza biletowana - 25 zł     Informacje o biletach

Ubiegłoroczny cykl Muzyczne Legendy przebiegać będzie w tym roku pod hasłem Zbigniew Wodecki. Pan Zbyszek nieraz był w Ustroniu – czy to w amfiteatrze, czy będąc gwiazdą X Ustrońskiej Jesieni Muzycznej w 2009 r. Niestety nie zawita już do nas, ale Jego niesamowity, wielooktawowy głos i setki doskonałych piosenek pamiętać i wspominać będą pokolenia. 16 listopada będzie można wysłuchać najpopularniejszych utworów Pana Zbyszka w wykonaniu wokalisty Daniela Cebuli – Orynicza, aktora Teatru Rozrywki w Chorzowie oraz świetnego zespołu muzycznego w składzie:  Tomasz Pala – piano, prowadzenie, Marcin Hałat – skrzypce, Bartłomiej Stuchlik – kontrabas, Łukasz Walczak – szemrzące instrumenty perkusyjne.

Takie wspomnieniowe koncerty zawsze pełne są ciepłych nut i zostawiają po sobie bagaż dobrych myśli wspartych pozytywnym nastawieniem do świata i ludzi.