Disco Polo Show

Start wydarzenia: 21 lipca 2018 o godz. 18:00

Disco Polo Show – barwne widowisko z udziałem tancerek oraz fireshow. 120 minut zabawy przy największych przebojach muzyki disco polo.

• “Dziękujemy za wspaniały występ” – Dyrektor GOK Sędziszów
  • “Rewelacyjny program, znakomite widowisko fireshow” – Dyrektor MDK Ustroń
  • “Pragnę podziękować wszystkim za koncert. Zarówno soliści, tancerki oraz grupa fireshow wykazali się profesjonalizmem na każdym etapie współpracy. Będziemy pamiętać o Państwa projekcie w przyszłości…” – Czapliniecki Ośrodek Kultury
  • “Chciałbym serdecznie podziękować za świetny koncert na Błoniu” – Dyrektor Centrum Kultury w Błoniu
  • “Gwiazdą niedzielnego wieczoru był zespół disco Polo Show. Artysta najbardziej znanymi coverami gatunku muzyki Disco Polo porwał publiczność do zabawy a towarzyszące mu tancerki oraz widowisko fireshow zachwycały uczestników koncertu” – Ośrodek Kultury Miasta i Gminy Kańczuga.

Serdecznie zapraszamy!!!