Cudowna terapia

Choreografia – Krzysztof Hulboj, Janja Lesar

Scenografia i kostiumy – Dorota Kalitowicz

Muzyka – Krzysztof Matysiak

Komedia małżeńska, którą powinni zobaczyć wszyscy pozostający w związku lub planujący istnienie we dwoje.

cena biletu  50 zł

Na zakończenie Ustrońskich Spotkań Teatralnych 15 marca proponuję komediowy spektakl małżeński i terapeutyczny “Cudowna Terapia”. Zamiast do gabinetu – zapraszamy do teatru! Sztukę tę powinni zobaczyć wszyscy, którzy są, byli lub planują istnienie we dwoje. Szanowni Państwo! Wyrzucamy tabletki, syropy i maści a w zamian aplikujemy troje znakomitych aktorów, błyskotliwy tekst i zaskakującą inscenizację. Doświadczone małżeństwo – w tych rolach Joanna Trzepiecińska i Marcin Kwaśny – postanawia się rozstać. Dając sobie ostatnią szansę, udają się do wybitnego psychoterapeuty ( Artur Pontek). Czy uda mu się pojednać parę, której jedynym punktem wspólnym jest urządzanie sobie piekła? Gdzie jest granica wytrzymałości psychoterapeutycznego profesjonalizmu? Kto tu jest wariatem: pacjenci czy prowadzący terapię? Na te pytania znajdą odpowiedź widzowie, którzy zasiądą w sali widowiskowej “Prażakówki” w piątek 15 marca o godz. 18.00.