“Bodo Musical”

Miejsce: MDK – sala widowiskowa

Wstęp: Impreza biletowana - 50 zł     Informacje o biletach

“Bodo Musical”

Na zakończenie XX Ustrońskich Spotkań Teatralnych – 16 marca w piątek – zobaczymy na naszej scenie Dariusza Kordka z towarzyszeniem 4 aktorów/ tancerzy – Agnieszką Darkowską, Justyną Ostach, Kamilem Woźniakiem i Dariuszem Taraszkiewiczem. “Bodo musical” – bo o nim mowa – to spektakl rozśpiewany i roztańczony, którego partnerem przy produkcji było Egurrola Dance Studio. Ten wyjątkowy musical ma nietuzinkowe spojrzenie na życiorys największej gwiazdy kina i teatru okresu międzywojennego. Z jednej strony przenosimy się na estradę lat 20-tych i 30-tych pełną piór, cekinów i zalotnych spojrzeń pań o wątpliwej reputacji a z drugiej mamy wrażenie, że oglądamy film z tamtych czasów. Do tego swoistego uroku dodają współczesne projekcje multimedialne, stworzone specjalnie na potrzeby spektaklu. Ponadto widza czekają jeszcze dodatkowe efekty dźwiękowe i sztuczki magiczne a w to wszystko wpleciona jest opowieść człowieka nie do końca spełnionego, niejasnego, uwikłanego w czasy wojny, będącego pod ogromnym wpływem matki i uzależnionego od sceny.

Zapraszamy!