Biesiada Muzyczna

Start wydarzenia: 13 lipca 2019 o godz. 18:00

W programie:

• piosenki Wojska Polskiego
  • piosenki włoskie i hiszpańskie
  • standardy amerykańskie
  • Don Corleone Show
  • piosenki biesiadne

Hetmańscy Sarmaci z Zamościa

Wyjątkowi ludzie, wyjątkowe głosy i wyjątkowa biesiada. 13 lipca w sobotę o godz. 18.00 w ustrońskim amfiteatrze rozpocznie się występ prowadzony przez Lońkę – charyzmatycznego artystę potrafiącego znakomicie nakreślić klimaty bogatego, czteroczęściowego koncertu. Program wojskowy, sarmacki, hiszpański i włoski  to piosenki wszystkim znane a dodatkowo okraszone dowcipem.  Jeśli jednak sytuacja tego wymaga  – także rysem historycznym. Z pewnością będą Państwo śpiewać z wykonawcami  i bawić się znakomicie a śpiewacy przebierając się w bogate stroje do każdej tematycznej części dadzą z siebie wszystko by zadowolić widownię. Wstęp na ten koncert jest wolny a spotkanie z serdecznymi, otwartymi ciepłymi ludźmi sceny – niezapomniane.